Aktuality

Dahab 2022

Dahab je opravdová mekka freedivingu, od Čech vzdálená jen pár hodin letadlem. Teplé Rudé moře, průzračná modrá voda, hloubka hned od břehu a hlavně ikonická Blue Hole.

» Přečíst celé 26.4.2022

Tenerife 2022

Sezóna začíná, léto se blíží, zimy mají všichni pomalu dost a Atlantský oceán se v dubnu začíná ohřívat. Ideální čas na jarní tréninkové kempy. A tak, jako vždy na Tenerife, nejprve pořádám kemp pro úplné začátečníky a pak i pro pokročilé.

» Přečíst celé 25.4.2022

Tréninkové kempy na Tenerefie 2021 vol. 2

Protože tréninkové kempy v květnu byly parádní, jelo se v srpnu znovu. Na programu byl šestidenní kemp pro úplné začátečíky a dvoutýdenní kemp pro pokročilé freedivery. Znovu jsme využili zázemí místního freedivingového centra Atlantis freediving, a to včetně ubytování v apartmánech s výhledem na oceán, přímo u našeho diving spotu

» Přečíst celé 16.9.2021

Soustředění na Tenerife se vydařilo

Rozhodl jsem se uspořádat první tréninkovou akci u moře, a to i přes neuskutečněné bazénové kurzy. Možnosti, kam vyrazit, byly dvě: Egyptský Dahab a Tenerife. Vzhledem k podmínkám pro cestování a covidovým omezením jsem zvolil Tenerife, a jak se ukázalo, byl to ten nejlepší nápad.

» Přečíst celé 9.7.2021