Úspěšný Třebíčský pohár

V sobotu 25.3. 2017 vyrazili trenéři a závodnice gymnastického oddílu Spartak Trutnov do Třebíče. I když budík při vstávání ukazoval 3,30 tak ho nikdo nezaklapl a v plný autobus závodnic vyrazil vstříc dalším závodům v teamgymu.

Pro tentokrát jsme obsadili kategorii Junior I, Junior III a Trio Junior, kde jsme bohužel z důvodu nemoci nemohli postavit celý tým Junior II - Dívky Junior I. závodily ve složení - Slavíková, Jezdinská, Oravcová, Hellingerová, Švecová, Mládková, Kerhátová, Prokůpková a Krejčí. Děvčata v omlazení,
 kdy z původního týmu zůstala čtyři děvčata, se rozhodně nenechala rozhodit a předvedla svůj nejlepší výkon, díky kterému obsadila 2. místo z 11ti družstev.
Naše nejstarší děvčata Junior III. ve složení - Krejčí E., Krejčí V., Slavková, Bachtíková, Ježková, Krejčová a Svobodová zvládla opět své cvičení na výbornou a vybojovala 1. místo. V závodě Trií startovala Chaloupková, Hauptová a Kolínová. Díky jejich parádně zacvičeným řadám nemohly dívky dopadnout jinak, než závod trií vyhrát. Domů jsme dorazili až k půlnoci sice unaveni, ale přesto víme, že to nebyla promarněná sobota. Ted už nás pro změnu čekají krajské přebory jednotlivců ve sportovní gymnastice, kde budeme věřit v postupy na mistrovství republiky.