Triatleti SPARTAKU TRUTNOV v krajském přeboru v plavání

Dne 3. 2. 2022 se v trutnovském 25 m bazénu konalo 1. kolo Krajského přeboru v plavání. Plavecká bitva nezůstala bez účasti spartakovských triatletů, kteří v době přípravy na letošní sezónu získávají v plaveckých soutěžích nejen další cenné zkušenosti, ale především i skvělé výsledky.

Spartaku Trutnov se tak opět podařilo ulovit místa na bedně, přičemž v dalších plaveckých disciplínách došlo téměř u všech spartakovských aktérů ke zlepšení jejich dosavadních měřených časů. Výborným výsledkem a prvním místem zabodovala Viktorka Šrollová v prsařské disciplíně na 100 metrů. Ema a Hynek Bakočovi téměř jako přes kopírák obsadili nejprve Ema druhé a pak i Hynek třetí místo ve znaku na 100 metrů, každý ve své kategorii.

Ve znaku na 50 metrů Marek Hofman získal krásné třetí místo. Adam Skořepa na sto metru volný způsob obsadil též třetí post a stejně tak skončil i na 400 metrů této disciplíny. Závodní debut se odbyl David Šilhán, který čtvrtým místem zabodoval v disciplíně prsa na 100 metrů. Své neustále zlepšující se výkony též podali Oliver Götz a Radek Horák. Spartakovským triatletům přejeme do dalších plaveckých závodů stále neutuchající nadšení, vytrvalost a super umístění.