Poslední dny se v okolí Trutnova dělo hodně akcí, na kterých jsme nemohli chybět

V sobotu 28. 4. 2018 jsme v Dobrušce zahájili skateboardovou a longboardovou sezónu. Hello Season 2018 je happening pořádaný sklupinou lidí z Freedom Longboarding, kteří tímto sportem doslova žijí. Připravili si pro nás závody v Hippie Jumpu, Skateboard Best trick a Longboard Best Combo. Matyáš Plecháč (12 let, 152 cm) všechny překvapil, když pokořil laťku ve výšce 115 cm a skončil na 3. místě. 

 

Výsledky:

Hippie Jump: Jan Kopřiva 2. místo: 120 cm, Matyáš Plecháč 3. místo: 115 cm, Gabriela Homolová: 75 cm, Longboard Best Combo: Gabriela Homolová 3. Místo, Skateboard Best Trick: Norman Kottnauer 3. místo

 

1.5. 2018 - otevření opraveného skateparku v Náchodě

V Náchodě se na 1. Máje otevřel opravený Náchodský skatepark. Sice patří mezi ty menší, ale najdeš tam vše co potřebuješ ke zdokonalování svých dovedností. Rádius, bank, rail, pyramida, boxy, lavičky. Na tuto akci dorazil i profi rider Arnošt Ceral, který se předvedl v exhibiční jízdě a do soutěže Game of Skate věnoval jeho model skateboardové desky. Norman Kottnauer se soutěže zúčastnil, ale byl vyřazen v prvním kole místním riderem, který měl připravené obtížné triky na switch nebo nollie, kterým se špatně konkurovalo.

 Nemůžeme se dočkat, až se otevře skatepark zde v Trutnově a budeme moci pořádat podobné akce zase my.