Vlčka Race 10 - Desátý ročník tradičního závodu se povedl na výbornou

Vlčka Race 10 Desátý ročník tradičního závodu u nás v Bikeparku Vlčka je za námi. Opět to byla jízda jak se patří. Tradičně jsme jezdce rozdělili do pěti kategorií, ale letos jsme dali všem větší nálož ježdění. Těm nejmenším jsme dali příležitost v podobě dvou jízd na jedné dráze, kde se pomalejší čas škrtal. A těm větším jsme nachytali 3 respektive 4 dráhy, kde se jejich časy sčítaly. A bylo na co koukat, kluci se hnali za každou ušetřenou setinou.

Přijelo k nám závodit spousta stálic, ale mezi nimi i několik nový riderů. Suma sumárum to bylo 53 jezdců, kteří si to přijeli rozdat o hodnotné ceny a krásné poháry. Mezi nimi byly letos 3 dámy, a z toho máme taky radost, protože něžné pohlaví je v této drsné disciplíně vidět zatím stále málo. V kategorii odrážedla se na stupních vítězů umístili: 1. Filip Slabý, 2. Jaroslav Popelka, 3. Tonda Šorm V kategorii Děti do 5-ti let: 1. Darek Kouřil, 2. Jonáš Paulíček V kategorii 6 – 10 let: 1. Jiří Pecha, 2. Tobias Zeqiri, 3. Teodor Kolobernawski V kategorii 11 – 15 let: 1. Daniel Jech, 2. Šimon Moravec, 3. Jakub Jelínek V kategorii Open Race 16+: 1. Adam Semerák, 2. Filip Pokorný, 3. Lukáš Malina Best Trick: 1. Jarda Beran, 2. Matouš Moravec, 3. Jakub Jelínek Všem ještě jednou gratulujeme!

Chtěli bych poděkovat všem, kteří nás podporují, ať už finančně, nebo hodnotnými cenami do závodu a nebo nám pomohli s organizací závodu. Takže děkujeme celému organizačnímu týmu Vikajs Seibrt, Jura Hendrych, Standa Kyselý, Jaroslav Šantroch, Lucka Hendrychová, Matt Celba, Bara Jogurt, Daniel Bönisch, Martina Marťa Hendrychová, Olča Ptáčková-Němcová, Veronika Šantrochová, Radek Simon, Jan Kopřiva. Dále děkujeme Mikuláš Shorný za video z celé akce a TTphoto - Tereza Bönischová za fotoky z celého dne, Karolína Špalková za grafické práce.

Hlavně však děkujeme všem našim partnerům za podporu, bez které by tato akce nemohla existovat Město Trutnov, @Lesy a parky Trutnov, Alprim CZ s.r.o, Honza Sobotka - Losos, GOS Trutnov, Auto Trutnov, Plynoservis Krkonoše Martin Jirka, Gumátor, Qayron.bike, Topride.eu, Proto.cz Jan Fišer, JIPEG Stavebniny, Vella Trutnov, Kancelářská technika Kyselý, MK Výšivky Martin Kozák, Tomáš Dufek, Jaroslav Šantroch, LMS autoservis Mladé Buky, Stavebniny Buspol Petr Buben Bubeníček, Prolog Bike, Pivovar Krakonoš z Trutnova od 1582, Saar Gummi Czech, Spartak Trutnov, ATLAN CZ, a.s., Tomáš Daňsa. Co dodat na závěr? Byl to opět perfektní den, jako každý rok. Jsme rádi, že vás to u nás a s námi baví a uděláme vše pro to, aby tomu tak bylo i příští rok. Takže se těšíme zase za rok na jedenáctém ročníku závodu u nás na Vlčce. Tým Krakonošovi jezdci.