Vánoční kapřík 2015

Dne 16.12.2015 se na krytém bazénu v Trutnově konal první ročník a zároveň "pilotní projekt" plaveckých závodů pro mentálně postižené s názvem "Vánoční kapřík".  Akci zorganizovali instruktorky Plavecké školy DRAK TJ Lokomotiva Trutnov a oddíl REJNOCI SPARTAK Trutnov.

35 přihlášených závodníků z Trutnova, Vrchlabí, Dvora Králové, Ústí nad Orlicí a Neratova si závody opravdu užili ve skvělé atmosféře.  Odměnu si odvezl každý závodník. Vylosovaná cena v podobě dortu s kapří tematikou putovala do Ústí nad Orlicí. Koneckonců kapřík byl tématem pro medaile, diplomy, název závodů i podobu dortu. Tímto děkujeme  všem , kteří se na těchto závodech podíleli ( M.Bavorovi, J.Klaudovi, D.Novotné), ti svůj volný čas darovali. Momenty prožité s mentálně postiženými jsou obohacující a v mnoha ohledech inspirativní.

Oddíly účastnící se akce : Sdružení Neratov, SO UNO Ústí nad Orlicí, Diakonie Vrchlabí, Diakonie Dvůr Králové, Diakonie Trutnov, Rejnoci Trutnov ( Barevné domky ).

Finanční pomoc poskytla firma POPAS cz,s.r.o. Pomoc  v podobě drobných odměn poskytly : FOTOGOLD, TK OBALY, TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV. Dík patří též Lence Machové. Pochvalu a veliký dík pro Michala Bavora za profesionální a citlivé moderování  této akce