HIGHLANDERS NIGHT V. - Trutnov zažil opět velkolepou show

Zaplněné společenské centrum Uffo vidělo osm zápasů thajského boxu, které se všechny v ringu odjely na tři celá kola a jeden zápas MMA, který v pátečním programu skončil před časovým limitem, a to dokonce již ve 20. vteřině zápasu vzdáním soupeře.

Celý večer začal tradičně INTREM od Benjaming´s Clanu - The last of the mohicans a nástupovkou speakera Roberta Kurky. V první části čekaly diváky 3 juniorské zápasy, 1 zápas MMA a 1 zápas ze serie SuperLiga Series. Druhou polovinu večera začalo vystoupení pole dance - netradičně v podání dvou tanečnic na jedné tyči Lucie Macková a Adéla Kloudová. Pak následoval slet 4 zápasů MT ze serie SuperLiga Series. Vše okořenilo ocenění trenérské dvojce Horák, Matoušek a reprezentačního trenéra Hodiny za přípravu Jakuba Klaudy na ME v Chorvatském Splitu z rukou prezidenta asociace Petra Otticha.

Hlavním tahákem večera byli bojovníci z oddílu HIGHLANDERS - junioři Štěpán Brožek, Matěj Trčka a senioři Ondřej Marvan a Jakub Klauda. Všichni bojovníci předvedli atraktivní a krásné zápasy - bohužel večer nezačal pro naše barvy dobře, prohrál Štěpán Brožek s Davidem Šajbenem, prohrál Matěj Trčka s Luďkem Gregušem. Ve druhé polovině letošního pátého ročníku galavečera Highlanders night však trutnovští thajboxeři vyrovnali domácí bilanci. Nejdřív Ondřej Marvan vyhrál i s naraženým žebrem nad Slovákem Milanem Ulmanem, když ho v druhém kole poslal dvakrát do počítání a pak závěrečnou řež z devíti zápasového programu ovládl Jakub Klauda, který si poradil s Italským reprezentantem Luca Adreani.

1. zápas: Štěpán Brožek ( Highlanders Spartak Trutnov ) vs David Šajben ( Hanuman Gym Bratislava ) - win.3:0 Šajben

 

2. zápas: Václav Sivák (Como 3 Ostrava) vs Daniel Jurkovic (Hanuman Gym Bratislava) - win. 3:0 Sivák

 3.zápas : Matěj Trčka (Highlanders Spartak Trutnov) vs Luděk Greguš (Aplik Muay Thai Praha) -win. Greguš 2:1

 

4. zápas : MMA Dominik Lukš (MMA Praha) vRoman Odehnal (MMA Brno) - win. Lukš RSC

 

5. zápas : SuperLiga series - Vít Vokoun (Tik Tak Rokycany) vs Marek Červinka (Aplik MT  Praha) - win. Vokoun 3:0

POLE DANCE -  Lucie Macková a Adéla Kloudová

 

6. zápas: SuperLiga series - Igor Maryščin (Lanna gym Praha) vs Jiří Páv (X gym Praha) - win. Páv 3:0

7. zápas: SuperLiga series - Ondřej Marvan (Highlanders Spartak Trutnov) vs Milan Ulman (Hanuman gym Bratislava) - win. Marvan 3:0

 

  

8. zápas: SuperLiga series- Pavel Hennrich (Zack team Chomutov) vMarek Cupka (Aplik Muay Thai Praha) - win. Hennrich 3:0

9. zápas :SuperLiga series - Jakub Klauda (Highlanders Spartak Trutnov) vs  Luca Andreani (Itálie) - win. Klauda 3:0